-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Автомобільні запчастини та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-004877-a
Завершена
394 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
45e68c256e4446a1923015db0d86f291
Внутрішній номер закупівлі:
30101774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-004877-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганна Фурсенко +380679630645 fursenkohv@kp-kvk.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
394 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 12:23 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 12:23 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:37
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 26.08.2026 13:28
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴394 550.00 Автомобільні запчастини та комплектуючі