• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Автомобільні запчастини та комплектуючі

Завершена

394 550.00 UAH без ПДВ

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 13aea211c3b34832bff8dc5c8c214095
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 8d404bbcdf314f42bb0f72510c51b2c3  
Очікуване значення : Так  
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: e313c58681844262b6f31cf12a9f779e  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 44817639128c4e9f86fa34de7178ef79
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 831065e3164f45d2ab42f4c563132e00  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: d2fe0217ffe049c6a1cebe09c7e64474  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: b5ff6cf233b54b548446d4230769251a  
Очікуване значення : Так  
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 13ba954e079245338f94923c2ecc968f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 50db08f748844c098e1c970a9ae949f7  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 12c94d13e1ed4a86a597a9e69bb3d6e0  
Очікуване значення : Так  
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 1d5c2f4ae9e04c14a9a3c052a606b229
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: c0585ff1f0224acd8fdc30e4ea34d62e  
Очікуване значення : Так  
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: f791dfa6ccf1448bb85ce5bc9140d60d  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: 1221977bbccc442badd6cbf586bc332a
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 73e8a949e92d4c4b96e0597ea5fc13c5  
Очікуване значення : Так  
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 4416a5ee6cde4cf6adb74343a5abecbb
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 66a6b4cb6d914356baa66a2d75f25310  
Очікуване значення : Так  
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: c0268f0b69ab46feb22049f3dfa03d36  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 37ab0e53fc414f21acc9e47c5b6e71bc  
Очікуване значення : Так  
Порушення справи про банкрутство
ID: 3f5cdcd0c5e340c6ad08d4f9738334b5
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 0c1b64861aa243a1b93ced4c333ba4a3  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: d6261373bafd4290ae9cfe14171cd5de
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: ced8f92880e64e0dacbf1fba89054514  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 618836e732a54667b6c2711a9ca6b573  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 93cc8bc56dcb4f10ac97201ad819c904
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: a1f2a356d8ba4fd5a07e507c09de1a57  
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 3f436362197d42df873eced3bf93b880
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 37d8352eaa5641ba9f3005117805f94a  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: ee3fdb020e8a4932b67255830c576078
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Мова тендерної пропозиції
ID: 57e68ffaca104caba24a4c54c0d50c8c  
Очікуване значення : ukr  
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 99cbf68afacb400da83fe562576e5ce3
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.08.2026 12:23
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 970ad186edd647db904f131e07fe45bb  
Очікуване значення : 90