• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільні запчастини та комплектуючі

Завершена

80 200.00 UAH без ПДВ
Номер: cd51435f6f43476ebf3e8121368fc076
Внутрішній номер закупівлі: 30101437
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-004549-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Ганна Фурсенко +380679630645 fursenkohv@kp-kvk.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 12:06 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 12:06 - 25.08.2026 00:00
Аукціон: з 25.08.2026 14:03
Період кваліфікації: 25.08.2026 00:00 - 25.08.2026 11:22
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 200.00 Автомобільні запчастини та комплектуючі