-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Автомобільні запчастини та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009327-a
Завершена
290 025.00
UAH без ПДВ
Номер:
428528ebe6754abfac67213d5049063d
Внутрішній номер закупівлі:
30002555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009327-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганна Фурсенко +380679630645 fursenkohv@kp-kvk.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 025.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:33 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:33 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:09
Період кваліфікації:
13.08.2026 00:00 - 13.08.2026 08:45
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 025.00 Автомобільні запчастини та комплектуючі