-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-008597-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
236 560.00
UAH без ПДВ
Номер:
9811addef24b420cac392b7cc109027a
Внутрішній номер закупівлі:
30185979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-008597-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганна Фурсенко +380679630645 fursenkohv@kp-kvk.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
236 560.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 14:39 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 14:39 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 15:58
Період кваліфікації:
02.09.2026 00:00 - 03.09.2026 12:07
Період завантаження договору:
09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴236 560.00 Автомобільні запчастини та комплектуючі