-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пружина газова для забезпечення ремонтів квартирок вікон трамвайних вагонів типу Ве 4/6 «T...×-
Пружина газова для забезпечення ремонтів квартирок вікон трамвайних вагонів типу Ве 4/6 «Tram 2000»
- ID: UA-2026-07-30-010492-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957258
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пружина газова для забезпечення ремонтів квартирок вікон трамвайних вагонів типу Ве 4/6 «T...×-
Пружина газова для забезпечення ремонтів квартирок вікон трамвайних вагонів типу Ве 4/6 «Tram 2000»
- ID: UA-2026-07-20-008533-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858587
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Задній міст для встановлення на тролейбус PTS 12 замість несправного- ID: UA-2026-07-09-011532-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29778322
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пневмобалони для заміни зношених на тролейбусах Solaris Trollino 12S- ID: UA-2026-07-09-011427-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29778217
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пневмобалони для заміни зношених на тролейбусах Solaris Trollino 12S- ID: UA-2026-06-26-009400-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29666978
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів SOLARIS URBINO 12- ID: UA-2026-06-12-012206-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29528285
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів VDL CITEA LLE- ID: UA-2026-06-12-008655-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29524732
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів MAN LIONS СITY U та MERSEDES CITARO- ID: UA-2026-06-12-006151-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29522237
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Складові частини до заднього (ведучого) моста автобуса АТАМАН (ISUZU) А092G6 д.н.з. АВ05-9...×-
Складові частини до заднього (ведучого) моста автобуса АТАМАН (ISUZU) А092G6 д.н.з. АВ05-94АА
- ID: UA-2026-05-29-009447-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29386090
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів БОГДАН А70110- ID: UA-2026-05-22-012430-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29317206
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та агрегати до автобусів БОГДАН А70132, БОГДАН А70130, OTOKAR KENT С CNG- ID: UA-2026-05-22-012347-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29317119
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щітки склоочисника для тролейбусів- ID: UA-2026-05-20-013897-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289777
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні для тролейбусів Богдан Т70117, PTS 12, PTS T12309, Solaris Trollino 12S- ID: UA-2026-05-05-013942-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29125321
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини для обслуговування тролейбусів Solaris Trollino 12S, Богдан Т70117, PTS 12...×-
Запасні частини для обслуговування тролейбусів Solaris Trollino 12S, Богдан Т70117, PTS 12, PTS T12309
- ID: UA-2026-05-05-008106-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29119524
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Задній міст марки ZF AV 133/80 для ремонту тролейбуса PTS 12- ID: UA-2026-04-24-012421-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29027439
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -