-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автогідропідйомник телескопічний 18 м на базі шасі МАЗ-4371N2 (або еквівалент) (ДК 021:201...×-
Автогідропідйомник телескопічний 18 м на базі шасі МАЗ-4371N2 (або еквівалент) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2019-10-04-000720-b
- Дата створення : 04.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3855847
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області ЄДРПОУ: 39849933ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комбінований автомобіль КО-503ІВК-12 (або аналог) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажн...×-
Комбінований автомобіль КО-503ІВК-12 (або аналог) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2019-09-09-000416-b
- Дата створення : 09.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3758392
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області ЄДРПОУ: 39849933ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сміттєвоз із заднім завантаженням типу СБМ-304/1 на шасі МАЗ (або еквівалент) (ДК 021...×-
Сміттєвоз із заднім завантаженням типу СБМ-304/1 на шасі МАЗ (або еквівалент) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2019-09-09-000290-b
- Дата створення : 09.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3758155
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області ЄДРПОУ: 39849933ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобіль типу мультіліфт з системою змінних кузовів зі змінним кузовом (ДК 021:2015-3414...×-
Автомобіль типу мультіліфт з системою змінних кузовів зі змінним кузовом (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2017-07-24-001186-b
- Дата створення : 24.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1078961
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області ЄДРПОУ: 39849933ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Самоскид (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)- ID: UA-2017-07-21-001096-b
- Дата створення : 21.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1078905
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області ЄДРПОУ: 39849933ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сміттєвоз із заднім завантаженням (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні...×-
Сміттєвоз із заднім завантаженням (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2017-07-21-000990-b
- Дата створення : 21.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1078777
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області ЄДРПОУ: 39849933ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Екскаватор навантажувач (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)- ID: UA-2017-07-21-000878-b
- Дата створення : 21.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1078641
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області ЄДРПОУ: 39849933ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -