-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комбінований автомобіль КО-503ІВК-12 (або аналог) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000416-b
Придбання обладнання для профілактичного санітарного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу у місті Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
Завершена
3 640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 36 400.00 UAH
Номер:
2dff72030cda48229fb6d07b48f59d50
Внутрішній номер закупівлі:
3758392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-09-000416-b
Замовник:
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39849933
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Адміністративна, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Шестакова +380668079537 39849933@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 640 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
36 400.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 10:53 - 14.09.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2019 10:53 - 24.09.2019 16:00
Аукціон:
25.09.2019 15:53 - 25.09.2019 16:14
Період кваліфікації:
25.09.2019 16:14 - 27.09.2019 12:40
Період завантаження договору:
25.09.2019 16:14 - 15.10.2019 16:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комбінований автомобіль КО-503ІВК-12 (або аналог) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби) (місцевий бюджет)
Кількість
1 штуки
Період постачання
07.10.2019 - 30.12.2019
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий Дім Будшляхмаш"
Оскарження: 25.09.2019 16:14 - 08.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Людмила Тихонова +380673239780 lusindik@ukr.net
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 68/1, офіс 62
Оскарження: 25.09.2019 16:14 - 08.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 636 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 636 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2019 12:40
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ТД "АЛЬФАТЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42775998
-
Контактна особа:
Корецький Микола Борисович +380660743828 avm7211@ukr.net
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, БУЛЬВАР АВТОКРАЗІВСЬКИЙ, буд. 19
Початкова пропозиція
3 640 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
86a26224e94a4f2788f66d33e0303a63
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-09-000416-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Торговий Дім Будшляхмаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Людмила Тихонова +380673239780 lusindik@ukr.net
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 68/1, офіс 62
Номер договору:
122
Сума договору:
3 636 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.10.2019 12:00
Статус:
Розірваний