-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комбінований автомобіль КО-503ІВК-12 (або аналог) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000416-b
Придбання обладнання для профілактичного санітарного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової каналізації від мулу у місті Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
Завершена
3 640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 36 400.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 10:53 - 14.09.2019 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим