-
Відкриті торги
-
КЕП
Комбінований автомобіль КО-503ІВК-12 (або аналог) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби)
3 636 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
86a26224e94a4f2788f66d33e0303a63
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-09-000416-b-b1
Замовник:
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39849933
-
Контактна особа:
Валентина Шестакова +380668079537 39849933@mail.gov.ua
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Адміністративна, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Торговий Дім Будшляхмаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Людмила Тихонова +380673239780 lusindik@ukr.net
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 68/1, офіс 62
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
122
Дата підписання:
08.10.2019 12:00
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
3 636 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 636 000.00 UAH)
Причини розірвання договору:
У зв'язку з відсутністю фінансування
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комбінований автомобіль КО-503ІВК-12 (або аналог) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби) (місцевий бюджет)
Кількість
1 штуки
Період постачання
07.10.2019 - 30.12.2019
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a204a85cf1f64d7987b6f990005fa3e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додано пункт 3.4. Джерело фінансування: субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.10.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f567aed1183e4a9182a3bbe51e29abb2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додати пункт 8.3. У відповідності до п.4 частини четвертої ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі» продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передавання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
03.12.2019 14:00
Статус:
Опубліковано