• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автомобіль типу мультіліфт з системою змінних кузовів зі змінним кузовом (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)

Придбання обладнання для збору та транспортування побутових та інших відходів у місті Красногорівка Мар’їнського району Донецької області

Завершена

3 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 70 000.00 UAH
Номер: c9202718422b4989a99f2cae8afdb8d8
Внутрішній номер закупівлі: 1078961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-24-001186-b   
Замовник: Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
Контактна особа: Валентина Шестакова +380668079537 39849933@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 70 000.00 UAH
Період уточнення: 24.07.2017 15:18 - 29.07.2017 16:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2017 15:18 - 08.08.2017 16:00
Аукціон: 09.08.2017 13:08 - 09.08.2017 13:29
Період кваліфікації: 09.08.2017 13:29 - 10.08.2017 09:29
Період завантаження договору: 09.08.2017 13:29 - 29.08.2017 13:29

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль типу мультіліфт з системою змінних кузовів зі змінним кузовом (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 комплект
Період постачання 30.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання 85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"

Оскарження: 09.08.2017 13:29 - 21.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 3 195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 195 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2017 09:29
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "Д ЛАЙТ"
Початкова пропозиція 3 200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: a9eeefc102d24aa3adfd8d925b43c20d
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-24-001186-b-b1
Постачальник: ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"
Номер договору: 78
Сума договору: 3 195 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 21.08.2017 15:00
Статус:
Підписаний
jpg
Договір стр. 1.jpg
jpg
Договір стр. 2.jpg
jpg
Договір стр. 3.jpg
jpg
Договір стр. 4.jpg
jpg
Договір стр. 5.jpg
p7s
sign.p7s