-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сміттєвоз із заднім завантаженням (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2017-07-21-000990-b
Придбання обладнання для збору та транспортування побутових та інших відходів у місті Красногорівка Мар»їнського району Донецької області
Завершена
1 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 29 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 29 000.00 UAH
Номер:
ec698fb1b7154524a05e7b946fd9bece
Внутрішній номер закупівлі:
1078777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-21-000990-b
Замовник:
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39849933
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Артема, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Шестакова +380668079537 39849933@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 000.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2017 14:12 - 28.07.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2017 14:12 - 07.08.2017 16:00
Аукціон:
08.08.2017 13:31 - 08.08.2017 13:52
Період кваліфікації:
08.08.2017 13:52 - 09.08.2017 13:20
Період завантаження договору:
08.08.2017 13:52 - 28.08.2017 13:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сміттєвоз із заднім завантаженням (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Кількість
1 штуки
Період постачання
30.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"
Оскарження: 08.08.2017 13:52 - 20.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Марина Викторовна Назаренко +380975744858 1976nmv@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчуг, бул.Автокразівський, 19
Оскарження: 08.08.2017 13:52 - 20.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.08.2017 13:20
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39588481
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА" +380673206699 s.vakulin@tdkt.com.ua
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Кременчук, 39602, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ 60 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 78-А
Початкова пропозиція
1 450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
67e21378c9fd479ba840a796934d45d2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-21-000990-b-b1
Постачальник:
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Марина Викторовна Назаренко +380975744858 1976nmv@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчуг, бул.Автокразівський, 19
Номер договору:
77
Сума договору:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
21.08.2017 13:00
Статус:
Підписаний