-
Відкриті торги
-
КЕП
Сміттєвоз із заднім завантаженням (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
1 400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
67e21378c9fd479ba840a796934d45d2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-21-000990-b-b1
Постачальник:
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Марина Викторовна Назаренко +380975744858 1976nmv@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчуг, бул.Автокразівський, 19
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
77
Дата підписання:
21.08.2017 13:00
Період дії договору:
21.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 400 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 400 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сміттєвоз із заднім завантаженням (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Кількість
1 штуки
Період постачання
30.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а
На карті