-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сміттєвоз із заднім завантаженням (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2017-07-21-000990-b
Придбання обладнання для збору та транспортування побутових та інших відходів у місті Красногорівка Мар»їнського району Донецької області
Завершена
1 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 29 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 29 000.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2017 14:12 - 28.07.2017 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим