-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сміттєвоз із заднім завантаженням типу СБМ-304/1 на шасі МАЗ (або еквівалент) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000290-b
Придбання обладнання для збору та транспортування побутових та інших відходів у місті Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
Номер:
3313f348a31443f6815f2197978382f1
Внутрішній номер закупівлі:
3758155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-09-000290-b
Замовник:
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39849933
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Адміністративна, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Шестакова +380668079537 39849933@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 10:23 - 14.09.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2019 10:23 - 24.09.2019 16:00
Аукціон:
25.09.2019 15:57 - 25.09.2019 16:18
Період кваліфікації:
25.09.2019 16:18 - 27.09.2019 12:45
Період завантаження договору:
25.09.2019 16:18 - 15.10.2019 16:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сміттєвоз із заднім завантаженням типу СБМ-304/1 на шасі МАЗ (або еквівалент) (ДК 021:2015: 34140000-0 – Великовантажні мототранспортні засоби) (місцевий бюджет)
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.10.2019 - 30.12.2019
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий Дім Будшляхмаш"
Оскарження: 25.09.2019 16:18 - 08.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Людмила Тихонова +380673239780 lusindik@ukr.net
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 68/1, офіс 62
Оскарження: 25.09.2019 16:18 - 08.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 998 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 998 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2019 12:45
Документи
16
Скарги
0
ПП "СУЛА-2009"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36618542
-
Контактна особа:
Максим Давидов +380536743822 sula_2009@ukr.net
-
Адреса:
39601, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, БУЛЬВАР АВТОКРАЗІВСЬКИЙ, будинок 19
Початкова пропозиція
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
bbd019ae52a54dff89eb68bd874b3add
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-09-000290-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Торговий Дім Будшляхмаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Людмила Тихонова +380673239780 lusindik@ukr.net
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 68/1, офіс 62
Номер договору:
123
Сума договору:
2 998 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.10.2019 12:00
Статус:
Розірваний