-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екскаватор навантажувач (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2017-07-21-000878-b
Придбання обладнання для збору побутових та інших відходів у місті Красногорівка Мар»енського району Донецької області
Завершена
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 38 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 38 000.00 UAH
Номер:
b9e2b92e5d9840b8bf430da4f3bc6792
Внутрішній номер закупівлі:
1078641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-21-000878-b
Замовник:
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39849933
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Артема, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Шестакова +380668079537 39849933@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
38 000.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2017 13:45 - 28.07.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2017 13:45 - 07.08.2017 16:00
Аукціон:
08.08.2017 12:57 - 08.08.2017 13:18
Період кваліфікації:
08.08.2017 13:18 - 09.08.2017 13:16
Період завантаження договору:
08.08.2017 13:18 - 28.08.2017 13:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор навантажувач (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Кількість
1 штуки
Період постачання
30.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Констракшн Машинері"
Оскарження: 08.08.2017 13:18 - 20.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828388
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Констракшн Машинері" +380503539575 kutsar@cml.ua http://cml.ua/
-
Адреса:
Україна, 04086, м. Київ, вул. Петропавлівська, буд.54-А
Оскарження: 08.08.2017 13:18 - 20.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 858 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 858 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.08.2017 13:16
Документи
9
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СпецКомТранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39538674
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СпецКомТранс" +380443605654 burilovo@bigmir.net
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул.Курнатовського, 20
Початкова пропозиція
1 890 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 890 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
cbda57ee454f4acd9bf41770dab375cc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-21-000878-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Констракшн Машинері"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828388
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Констракшн Машинері" +380503539575 kutsar@cml.ua http://cml.ua/
-
Адреса:
Україна, 04086, м. Київ, вул. Петропавлівська, буд.54-А
Номер договору:
75
Сума договору:
1 858 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
21.08.2017 14:00
Статус:
Підписаний