-
Відкриті торги
-
КЕП
Екскаватор навантажувач (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
1 858 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
cbda57ee454f4acd9bf41770dab375cc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-21-000878-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Констракшн Машинері"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828388
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Констракшн Машинері" +380503539575 kutsar@cml.ua http://cml.ua/
-
Адреса:
Україна, 04086, м. Київ, вул. Петропавлівська, буд.54-А
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
75
Дата підписання:
21.08.2017 14:00
Період дії договору:
21.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 858 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 858 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор навантажувач (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Кількість
1 штуки
Період постачання
30.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а
На карті