-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Самоскид (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2017-07-21-001096-b
Придбання обладнання для збору та транспортування побутових та інших відходів у місті Красногорівка Мар»їнського району Донецької області
Завершена
1 050 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 21 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 21 000.00 UAH
Номер:
d65e3826894e4008a928c6e13112fa66
Внутрішній номер закупівлі:
1078905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-21-001096-b
Замовник:
Військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39849933
-
Адреса:
85630, Україна, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Артема, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Шестакова +380668079537 39849933@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 000.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2017 14:37 - 28.07.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2017 14:37 - 07.08.2017 16:00
Аукціон:
08.08.2017 15:21 - 08.08.2017 15:48
Період кваліфікації:
08.08.2017 15:48 - 09.08.2017 13:24
Період завантаження договору:
08.08.2017 15:48 - 28.08.2017 15:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Самоскид (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Кількість
1 штуки
Період постачання
30.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання
85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"
Оскарження: 08.08.2017 15:48 - 20.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Марина Викторовна Назаренко +380975744858 1976nmv@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчуг, бул.Автокразівський, 19
Оскарження: 08.08.2017 15:48 - 20.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
938 094.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
938 094.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.08.2017 13:24
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІАЛ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35018734
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІАЛ-УКРАЇНА" +380445855291 radial_avto@meta.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Початкова пропозиція
958 355.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
958 355.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АІС-ПОЛТАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34327481
-
Контактна особа:
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АІС-ПОЛТАВА" +380532634110 muts_vn@ais.com.ua http://www.ais.com
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36008, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ СЕРЬОГІНА, будинок 1
Початкова пропозиція
1 050 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 050 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
4f2b05f4772a4fffbad76978924b5801
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-21-001096-b-b1
Постачальник:
ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Марина Викторовна Назаренко +380975744858 1976nmv@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчуг, бул.Автокразівський, 19
Номер договору:
76
Сума договору:
938 094.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
21.08.2017 14:00
Статус:
Підписаний