• Відкриті торги
  • КЕП

Самоскид (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)

938 094.00 UAH з ПДВ
Номер: 4f2b05f4772a4fffbad76978924b5801
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-21-001096-b-b1
Постачальник: ПП "Виробничо-комерційне підприємство "Альфатекс"
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 76
Дата підписання: 21.08.2017 14:00
Період дії договору: 21.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 938 094.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 938 094.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Самоскид (ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 штуки
Період постачання 30.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання 85630, Україна, Донецька область, Мар"їнський район місто Красногорівка, вулиця Адміністративна 3а На карті