-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої м...×-
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- ID: UA-2021-03-29-002303-b
- Дата створення : 29.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9277694
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої м...×-
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- ID: UA-2021-03-29-002214-b
- Дата створення : 29.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9277507
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої м...×-
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- ID: UA-2021-03-29-002090-b
- Дата створення : 29.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9277311
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:2019 35988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої...×-
Легкові автомобілі (НК 024:2019 35988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).
- ID: UA-2020-11-11-007326-a
- Дата створення : 11.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7151441
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої м...×-
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).
- ID: UA-2020-11-11-005882-a
- Дата створення : 11.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7148733
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Citroen Jumper, тип В- ID: UA-2020-11-10-007099-c
- Дата створення : 10.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7130362
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Citroen Jumper, тип В- ID: UA-2020-11-09-011303-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7116305
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Citroen Jumper, тип В- ID: UA-2020-11-09-011259-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7116244
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Citroen Jumper, тип В- ID: UA-2020-11-09-011223-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7116193
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Citroen Jumper, тип В- ID: UA-2020-11-09-011181-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7116129
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Citroen Jumper, тип В- ID: UA-2020-11-09-011092-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7116013
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Citroen Jumper, тип В- ID: UA-2020-11-09-010212-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7114836
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої м...×-
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).
- ID: UA-2020-11-09-007114-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7110393
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)(13 лотів)...×-
Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)(13 лотів) CARS (AMBULANCE CARS OF TYPE "B" WITH THE EQUIPMENT) (13 PLUMB LINES)
- ID: UA-2019-01-10-000574-c
- Дата створення : 10.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3361181
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)(8 лотів)...×-
Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)(8 лотів) CARS (AMBULANCE CARS OF TYPE "B" WITH THE EQUIPMENT) (8 PLUMB LINES)
- ID: UA-2018-05-21-001546-a
- Дата створення : 21.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2743924
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31822150ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -