-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
Тендер Prozorro UA-2021-03-29-002090-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%).
Торги відмінено
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Номер:
c3d3bd66142a42bba3ed26989c6c4d8a
Внутрішній номер закупівлі:
9277311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-29-002090-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31822150
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Гамзіна +380639517991 hamzina.sv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2021 13:16 - 04.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2021 13:16 - 14.04.2021 10:00
Аукціон:
з 15.04.2021 14:57
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легкові автомобілі (НК 024:2019 35988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
8672946dcb0549ecbd84db9148d94b3c
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Обсяг фінансування, який на даний час надходить від НСЗУ, є недостатнім для забезпечення стабільної роботи Центру, вирішення нагальних питань та придбання автомобілів швидкої медичної допомоги, тому є необхідність у відміні закупівлі по предмету: «Легкові автомобілі» (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) код ДК 021:2015 - 34110000-1 (UA-2021-03-29-002090-b)
Період оскарження:
12.04.2021 10:52 - 23.04.2021 00:00
Дата опублікування:
12.04.2021 10:52
Дата виконання:
23.04.2021 00:03
Статус:
Виконано