-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
Тендер Prozorro UA-2021-03-29-002090-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%).
Торги відмінено
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2021 13:16 - 04.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим