• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%).

Завершена

4 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Номер: b678aaf2c76d460d90f6a2b5d0aeaa22
Внутрішній номер закупівлі: 7148733
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-11-005882-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Гамзіна +380639517991,+380667027131 ntcemd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 20 000.00 UAH
Період уточнення: 11.11.2020 13:56 - 17.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2020 13:56 - 27.11.2020 10:00
Аукціон: 30.11.2020 15:02 - 30.11.2020 15:23
Період кваліфікації: 30.11.2020 15:23 - 03.12.2020 11:24
Період завантаження договору: 03.12.2020 11:24 - 23.12.2020 11:24
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 54018, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Миколаївська, 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»

Оскарження: 03.12.2020 11:24 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 3 920 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 920 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2020 11:24
Документи 24
Скарги 0
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
Початкова пропозиція 3 999 999.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 999 999.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 1bfb499b429141eb8505390d0c0972b7
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-11-005882-a-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Номер договору: 12-3210
Сума договору: 3 920 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 14.12.2020 11:10
Статус:
Виконаний
pdf
Договор 12-3210.pdf
p7s
sign.p7s