-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легкові автомобілі (НК 024:2019 35988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).
Тендер Prozorro UA-2020-11-11-007326-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%).
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Номер:
001344038fab4b9990d57d680a59367c
Внутрішній номер закупівлі:
7151441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-11-007326-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31822150
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Гамзіна +380639517991,+380667027131 ntcemd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2020 15:00 - 17.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2020 15:00 - 27.11.2020 11:00
Аукціон:
30.11.2020 14:51 - 30.11.2020 15:12
Період кваліфікації:
30.11.2020 15:12 - 03.12.2020 11:21
Період завантаження договору:
03.12.2020 11:21 - 23.12.2020 11:21
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легкові автомобілі (НК 024:2019 35988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Оскарження: 03.12.2020 11:21 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38183310
-
Контактна особа:
Коморкін Кирило 380442336740, 380442336740 tender@avtospetsprom.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, с.Петропавлівська Борщагівка, Оксамитова,9
Оскарження: 03.12.2020 11:21 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 920 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 920 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2020 11:21
Документи
24
Скарги
0
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31778059
-
Контактна особа:
Строганов Олександр Миколайович +380445030307 autotender@vidigroup.com
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, село Софіївська Борщагівка, вулиця Велика Кільцева, 60
Початкова пропозиція
3 999 999.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 999 999.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
572d34234a1a44f097e416d803842410
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-11-007326-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38183310
-
Контактна особа:
Коморкін Кирило 380442336740, 380442336740 tender@avtospetsprom.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, с.Петропавлівська Борщагівка, Оксамитова,9
Номер договору:
11-3210
Сума договору:
3 920 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.12.2020 11:05
Статус:
Виконаний