• Відкриті торги
  • КЕП

Легкові автомобілі (НК 024:2019 35988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).

3 920 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 572d34234a1a44f097e416d803842410
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-11-007326-a-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору: 11-3210
Дата підписання: 14.12.2020 11:05
Період дії договору: 14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 3 920 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 3 920 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легкові автомобілі (НК 024:2019 35988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням).
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 54018, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Миколаївська, 23 На карті