-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)(13 лотів) CARS (AMBULANCE CARS OF TYPE "B" WITH THE EQUIPMENT) (13 PLUMB LINES)
Тендер Prozorro UA-2019-01-10-000574-c
Завершена
29 965 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 2 305.00 UAH
мін. крок: 0% або 2 305.00 UAH
Номер:
8d6412e1839745a38811ad67d330fa83
Внутрішній номер закупівлі:
3361181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-10-000574-c
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31822150
-
Додаткова контактна особа:
Ірина Німенко +380667027131 ntcemd@gmail.com
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МИКОЛАЇВСЬКА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Гамзіна +380639517991 hamzina.sv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 965 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2019 11:49 - 30.03.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2019 11:49 - 09.04.2019 14:00
Період прекваліфікації:
09.04.2019 14:03 - 14.05.2019 00:00
Аукціон:
15.05.2019 11:03 - 15.05.2019 16:16
Період кваліфікації:
15.05.2019 16:16 - 16.05.2019 11:49
Період завантаження договору:
15.05.2019 16:16 - 04.06.2019 16:16
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №1)
- Лот №2 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №2)
- Лот №3 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №3)
- Лот №4 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №4)
- Лот №5 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №5)
- Лот №6 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №6)
- Лот №7 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №7)
- Лот №8 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №8)
- Лот №9 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №9)
- Лот №10 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №10)
- Лот №11 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №11)
- Лот №12 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №12)
- Лот №13 ₴2 305 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) (лот №13)