-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)(8 лотів) CARS (AMBULANCE CARS OF TYPE "B" WITH THE EQUIPMENT) (8 PLUMB LINES)
Тендер Prozorro UA-2018-05-21-001546-a
Завершена
19 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0% або 2 400.00 UAH
Номер:
4bdac40e05734f5698339ebeded1f8a4
Внутрішній номер закупівлі:
2743924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-21-001546-a
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31822150
-
Додаткова контактна особа:
Ірина Німенко +380667027131 ntcemd@gmail.com
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МИКОЛАЇВСЬКА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Гамзіна +380639517991 hamzina.sv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
19 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2018 13:50 - 02.11.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2018 13:50 - 12.11.2018 09:00
Період прекваліфікації:
12.11.2018 09:01 - 28.11.2018 00:00
Аукціон:
28.11.2018 11:00 - 28.11.2018 16:11
Період кваліфікації:
28.11.2018 16:11 - 29.11.2018 12:22
Період завантаження договору:
28.11.2018 16:11 - 18.12.2018 16:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 400 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- Лот №2 ₴2 400 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- Лот №3 ₴2 400 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- Лот №4 ₴2 400 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- Лот №5 ₴2 400 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- Лот №6 ₴2 400 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- Лот №7 ₴2 400 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
- Лот №8 ₴2 400 000.00 Легкові автомобілі (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)