• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%).

Торги відмінено

4 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Номер: d5ee1f2b5a194b8e81b02122fcd0c2d3
Внутрішній номер закупівлі: 9277507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-29-002214-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Гамзіна +380639517991 hamzina.sv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 20 000.00 UAH
Період уточнення: 29.03.2021 13:24 - 04.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.03.2021 13:24 - 14.04.2021 10:00
Аукціон: з 15.04.2021 14:03
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легкові автомобілі (НК 024:2019 35988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 54018, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Миколаївська, 23 На карті

Інформація про скасування

Номер: be710a0822d24100902b19ac69b43515
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Обсяг фінансування, який на даний час надходить від НСЗУ, є недостатнім для забезпечення стабільної роботи Центру, вирішення нагальних питань та придбання автомобілів швидкої медичної допомоги, тому є необхідність у відміні закупівлі по предмету: «Легкові автомобілі» (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням) код ДК 021:2015 - 34110000-1 (UA-2021-03-29-002214-b)
Період оскарження: 12.04.2021 11:09 - 23.04.2021 00:00
Дата опублікування: 12.04.2021 11:09
Дата виконання: 23.04.2021 00:04
Статус:
Виконано