• Відкриті торги
  • КЕП

Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)

Оголошено тендер

4 000 000.00 UAH
Номер: 697ab62147854a9b85620e45cb18c596
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-29-002180-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Легкові автомобілі (НК 024:201935988 – Автомобільна швидка допомога) (Автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 29.03.2021 13:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума4 000 000.00 UAH