-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок річковий- ID: UA-2026-09-03-012999-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286364
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок річковий- ID: UA-2026-09-03-006876-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280313
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок річковий- ID: UA-2026-07-27-009257-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29919916
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок річковий- ID: UA-2025-10-31-007451-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26961264
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь, відсів- ID: UA-2025-03-25-001357-a
- Дата створення : 25.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24811750
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок річковий- ID: UA-2024-02-14-006939-a
- Дата створення : 14.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20743698
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь, відсів- ID: UA-2023-07-14-006606-a
- Дата створення : 14.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18408771
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок річковий- ID: UA-2023-07-14-006414-a
- Дата створення : 14.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18408568
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок річковий, щебінь, відсів- ID: UA-2023-06-28-001706-a
- Дата створення : 28.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18258265
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ґрунт рослинний- ID: UA-2023-05-25-007418-a
- Дата створення : 25.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17893879
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ґрунт рослинний- ID: UA-2021-06-23-002522-a
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10456218
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пісок річковий, щебінь, відсів- ID: UA-2021-05-24-001799-c
- Дата створення : 24.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10012366
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пісок річковий, щебінь, відсів- ID: UA-2021-04-27-003913-c
- Дата створення : 27.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9697098
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ґрунт рослинний- ID: UA-2020-03-02-002013-a
- Дата створення : 02.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4573628
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пісок річковий, щебінь, відсів- ID: UA-2020-02-25-001992-a
- Дата створення : 25.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4546345
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -