-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ґрунт рослинний
Тендер Prozorro UA-2020-03-02-002013-a
Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (ґрунт рослинний)
Завершена
1 860 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 300.00 UAH
Номер:
2a500378134e4fa4bbf82a296f3dc631
Внутрішній номер закупівлі:
4573628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-02-002013-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03134, м.Київ, ВУЛ. СИМИРЕНКА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій +380931004541 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 860 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 300.00 UAH
Період уточнення:
02.03.2020 13:16 - 07.03.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2020 13:16 - 17.03.2020 18:00
Аукціон:
18.03.2020 13:39 - 18.03.2020 14:00
Період кваліфікації:
18.03.2020 14:00 - 20.03.2020 13:36
Період завантаження договору:
20.03.2020 10:51 - 09.04.2020 10:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ґрунт рослинний
Кількість
3000 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Зіньков А.С.
Оскарження: 18.03.2020 14:00 - 31.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2563612694
-
Контактна особа:
Зіньков Андрій Станіславович +380996607132 zinans98@gmail.com
-
Адреса:
61091, Україна, Харківська область, Харків, проізд Стандіонний, буд.6, кв.92
Оскарження: 18.03.2020 14:00 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
1 845 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 845 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.03.2020 10:51
Документи
20
Скарги
0
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва
Оскарження: 20.03.2020 10:51 - 31.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359753
-
Контактна особа:
Ілюк Володимир Іванович 380937495100, 380937495100,380444005618 kpuzns@ukr.net
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, вулиця Академіка Туполєва,21
Оскарження: 20.03.2020 10:51 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
1 860 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 860 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2020 13:36
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2e1ab33bde647dba597fac0375b3714
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-02-002013-a-c1
Постачальник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359753
-
Контактна особа:
Ілюк Володимир Іванович 380937495100, 380937495100,380444005618 kpuzns@ukr.net
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, вулиця Академіка Туполєва,21
Номер договору:
155
Сума договору:
2 232 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 860 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний