-
Відкриті торги
-
КЕП
Ґрунт рослинний
Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (ґрунт рослинний)
2 232 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e2e1ab33bde647dba597fac0375b3714
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-02-002013-a-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Контактна особа:
Антоненко Андрій +380931004541 kk_urist@ukr.net
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03134, м.Київ, ВУЛ. СИМИРЕНКА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359753
-
Контактна особа:
Ілюк Володимир Іванович 380937495100, 380937495100,380444005618 kpuzns@ukr.net
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, вулиця Академіка Туполєва,21
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Опис:
Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (ґрунт рослинний)
Номер договору:
155
Дата підписання:
01.04.2020 00:00
Період дії договору:
01.04.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 232 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 372 000.00 UAH)
Оплачено:
1 173 660.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 195 610.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ґрунт рослинний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3000 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2eaa83c9e7cc4c38ab23ea988c90a326
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення Замовником на початку наступного року процедури закупівлі товару на наступний рік, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в Договорі.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано