• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пісок річковий

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

1 066 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
06
хв
55
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f95ba64eed6d4e0789ff41e7c204c7d5
Внутрішній номер закупівлі: 30286364
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012999-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович 380444541694 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 066 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:31 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:31 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:31 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 066 666.67 Пісок річковий