• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Ґрунт рослинний

Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (ґрунт рослинний)

Завершена

1 560 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 800.00 UAH
Номер: 7cd85185ce0f4ea498a4fdaa47a3a180
Внутрішній номер закупівлі: 10456218
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-23-002522-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович +380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 560 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 800.00 UAH
Період уточнення: 23.06.2021 15:35 - 29.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2021 15:35 - 09.07.2021 16:00
Аукціон: 12.07.2021 13:28 - 12.07.2021 13:49
Період кваліфікації: 12.07.2021 13:49 - 16.07.2021 13:38
Період завантаження договору: 16.07.2021 13:38 - 05.08.2021 13:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ґрунт рослинний
Код ДК 021:2015: 14212400-4 Ґрунт
Кількість 3000 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 03182, Україна, Київська область, Київ, Святошинський район На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва

Оскарження: 16.07.2021 13:38 - 27.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 464 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 449 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2021 13:38
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМДОРСТРОЙ ПЛЮС"
Початкова пропозиція 1 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 492 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0

Контракти

Номер: c7c46751275c4b7b8ceb6c27a9984115
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-23-002522-a-b1
Постачальник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва
Номер договору: 446
Сума договору: 1 738 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 449 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.07.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 27.07.2021 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 446 від 27.07.2021.pdf
pdf
Додаткова угода № 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s