-
Відкриті торги
-
КЕП
Ґрунт рослинний
Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (ґрунт рослинний)
1 738 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
c7c46751275c4b7b8ceb6c27a9984115
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-23-002522-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович +380444540166 kk_urist@ukr.net
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03134, м.Київ, ВУЛ. СИМИРЕНКА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359753
-
Контактна особа:
Цимбалюк Олександр Леонтійович 380937495101,380444005618, 380937495101 kpuzns@ukr.net
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, вулиця Академіка Туполєва,21
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Опис:
Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (ґрунт рослинний)
Номер договору:
446
Дата підписання:
27.07.2021 00:01
Період дії договору:
27.07.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 738 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 289 800.00 UAH)
Оплачено:
268 548.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 758.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ґрунт рослинний
Кількість
3000 т.
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8f6239543d4144938483f0280d393617
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі частини шостої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» Сторони дійшли згоди продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення Замовником на початку наступного року процедури закупівлі товару, визначених в пункті 1.1. Договору на наступний рік, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в Договорі, що становить 289 800,00 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано