-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пісок річковий, щебінь, відсів
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-001992-a
Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (пісок річковий, щебінь, відсів)
Завершена
777 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 887.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 887.50 UAH
Номер:
6686d885a955472b90a88164fc6d0c2f
Внутрішній номер закупівлі:
4546345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-25-001992-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03134, м.Київ, ВУЛ. СИМИРЕНКА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій +380931004541 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
777 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 887.50 UAH
Період уточнення:
25.02.2020 14:52 - 02.03.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2020 14:52 - 12.03.2020 18:00
Аукціон:
13.03.2020 13:23 - 13.03.2020 14:02
Період кваліфікації:
13.03.2020 14:02 - 20.03.2020 15:20
Період завантаження договору:
13.03.2020 14:02 - 02.04.2020 14:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пісок річковий, щебінь, відсів
Кількість
2400 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БАУАРТ
Оскарження: 13.03.2020 14:02 - 31.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41114179
-
Контактна особа:
Виговського Романа Валерійович +380507501165 vygovsky_rv@ukr.net
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгород, Київська 18, кв. 117
Оскарження: 13.03.2020 14:02 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
575 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2020 15:20
Документи
43
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕХ-77"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42600391
-
Контактна особа:
Шевчук Іван 380930710007, 380930710007 ivanshsf@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА БОЙЧУКА, БУДИНОК 43
Початкова пропозиція
688 008.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
525 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАЙМ СТАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42620439
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАЙМ СТАРТ" +380639575597 time.start18@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03150, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯМСЬКА, будинок 41, офіс 8
Початкова пропозиція
751 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
527 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВ ЕКСПРЕС ТЕХБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
39618812
-
Контактна особа:
Гулима Владислав Андрійович +380442250225 tender@express-tehbud.com
-
Адреса:
04211, Україна, м. Київ, місто Київ, проспект Степана Бандери 32
Початкова пропозиція
647 128.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
554 895.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИП І КО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40227262
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИП І КО" +380685100883 sale.kipiko@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Полтава, 36020, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО, будинок 1/27
Початкова пропозиція
747 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
747 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
2399bc0c40ba424e88ae6afa7be87aaf
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-25-001992-a-b1
Постачальник:
ТОВ БАУАРТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41114179
-
Контактна особа:
Виговського Романа Валерійович +380507501165 vygovsky_rv@ukr.net
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгород, Київська 18, кв. 117
Номер договору:
159
Сума договору:
524 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
437 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний