• Відкриті торги
  • КЕП

Пісок річковий, щебінь, відсів

Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (пісок річковий, щебінь, відсів)

524 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 2399bc0c40ba424e88ae6afa7be87aaf
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-25-001992-a-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Постачальник: ТОВ БАУАРТ
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Опис: Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (пісок річковий, щебінь, відсів)
Номер договору: 159
Дата підписання: 03.04.2020 00:00
Період дії договору: 03.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 524 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 87 466.67 UAH)
Оплачено: 288 260.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 043.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пісок річковий, щебінь, відсів
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 2400 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 03134, Україна, Київська область, Київ, Святошинський район На карті

Внесені зміни

    Номер: 897f52fb2fee4d83b1270f2a6822ab3f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни стосуються перерозподілу часток коштів на оплату.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 10.06.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 1 (1).pdf
p7s
sign.p7s