-
Відкриті торги
-
КЕП
Пісок річковий, щебінь, відсів
Оголошено тендер
777 500.00
UAH
Номер:
2e045cbb6d904154a89d268c47189cc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-21-001505-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
Очікувана вартість:
777 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пісок річковий, щебінь, відсів
Примітки:
Зміни до річного плану
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування:
21.02.2020 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH