-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пісок річковий
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-007451-a
Завершена
912 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
b19df0d66a2d4943a9c514bda4f1fa21
Внутрішній номер закупівлі:
26961264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-007451-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
912 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 14:03 - 05.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 14:03 - 08.11.2025 18:00
Аукціон:
з 10.11.2025 14:51
Період кваліфікації:
08.11.2025 18:00 - 12.11.2025 14:29
Період завантаження договору:
18.11.2025 00:00 - 28.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴912 500.00 Пісок річковий