-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок річковий
Оголошено тендер
912 500.00
UAH
Номер:
99a4121d821642788bd8c9467253ec1a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-17-006987-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
912 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пісок річковий
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.10.2025 11:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пісок річковий
Кількість
1500 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума300 668.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяСвятошинський
Сума611 832.00 UAH