• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебінь, відсів

Завершена

243 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 216.00 UAH
Номер: 3f7ca665ab154e1ba4e253ce264fba83
Внутрішній номер закупівлі: 18408771
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-14-006606-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 243 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.07.2023 13:25 - 19.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2023 13:25 - 22.07.2023 18:00
Аукціон: 24.07.2023 12:44 - 24.07.2023 13:07
Період кваліфікації: 24.07.2023 13:07 - 26.07.2023 16:31
Період завантаження договору: 01.08.2023 00:00 - 11.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴243 200.00 Щебінь, відсів