-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 500 мг)- ID: UA-2026-07-28-001758-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29924335
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 250 мг)- ID: UA-2026-07-27-010058-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920721
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 500 мг)- ID: UA-2026-06-16-013609-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29557437
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 250 мг)- ID: UA-2026-06-15-012592-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29542778
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 300 мг)- ID: UA-2026-06-12-012218-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29528301
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 500 мг)- ID: UA-2026-06-12-011402-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29527492
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 100 мг/1 мл)- ID: UA-2026-06-05-011872-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29456676
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 57,64 мг/мл, 5...×-
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 57,64 мг/мл, 50 мг/мл або 40 мг/мл)
- ID: UA-2026-05-15-012575-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29244261
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 250 мг)- ID: UA-2026-05-14-005174-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29221759
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 500 мг)- ID: UA-2026-05-14-004324-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29220896
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 500 мг)- ID: UA-2026-05-14-003780-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29220353
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 300 мг)- ID: UA-2026-05-13-013145-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29215643
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 100 мг/1 мл)- ID: UA-2026-05-11-013299-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29185538
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ламотриджин 100 мг)- ID: UA-2026-05-11-009612-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29181846
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ламотриджин 50 мг)- ID: UA-2026-05-11-004995-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29177254
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -