• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 500 мг)

Торги не відбулися

306 675.00 UAH без ПДВ
Номер: 1c98524078c84f8f818e1b9c58c2ba59
Внутрішній номер закупівлі: 29220353
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-14-003780-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Олександра Шашкіна +380671344281 o.shashkina@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 306 675.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.05.2026 11:06 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2026 11:06 - 25.05.2026 10:00
Аукціон: з 26.05.2026 13:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴306 675.00 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 500 мг)