-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 500 мг)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-013609-a
Торги не відбулися
722 520.00
UAH без ПДВ
Номер:
e2fc24cd95854538b9b956bfff259847
Внутрішній номер закупівлі:
29557437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-013609-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Недовба +380671344281 t.nedovba@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
722 520.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 17:11 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 17:11 - 24.06.2026 10:00
Аукціон:
з 25.06.2026 12:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴722 520.00 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 500 мг)