-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Леветирацетам 500 мг
Оголошено тендер
773 096.40
UAH
Номер:
de2ba7228e76463182a29b7db2b97975
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-005260-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
773 096.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Леветирацетам 500 мг
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
МНН:
levetiracetam Levetiracetam
Дата опублікування:
16.06.2026 11:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Леветирацетам 500 мг
×
-
МНН:
levetiracetam Levetiracetam
Кількість
133800 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума773 096.40 UAH