• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 100 мг/1 мл)

Завершена

337 662.00 UAH без ПДВ
Номер: aa573c1f17a142c39c5c470449ada855
Внутрішній номер закупівлі: 29456676
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-011872-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Олександра Шашкіна +380671344281 o.shashkina@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 337 662.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 16:59 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 16:59 - 13.06.2026 10:00
Аукціон: з 15.06.2026 14:30
Період кваліфікації: 13.06.2026 10:00 - 19.06.2026 14:15
Період завантаження договору: 25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴337 662.00 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Леветирацетам 100 мг/1 мл)