• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 300 мг)

Торги не відбулися

498 864.00 UAH без ПДВ
Номер: 51879dd5f23142f3b3659283c0bda31d
Внутрішній номер закупівлі: 29215643
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-13-013145-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Катерина Компанець +380671344281 k.kompanets@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 498 864.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.05.2026 17:42 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2026 17:42 - 25.05.2026 10:00
Аукціон: з 26.05.2026 15:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴498 864.00 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 300 мг)