• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 300 мг)

Завершена

2 110 326.00 UAH без ПДВ
Номер: 7ef5eb32b183411cb4be9d149d4a5d11
Внутрішній номер закупівлі: 29528301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-12-012218-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Юлія Карнаух +380671344281 y.karnaukh@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 110 326.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.06.2026 17:04 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2026 17:04 - 22.06.2026 10:00
Аукціон: з 23.06.2026 13:37
Період кваліфікації: 22.06.2026 10:00 - 23.06.2026 12:39
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 110 326.00 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Солі вальпроєвої кислоти 300 мг)