• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ламотриджин 100 мг)

Завершена

205 821.60 UAH без ПДВ
Номер: 6cdb723885bf4235aa358ba068950674
Внутрішній номер закупівлі: 29181846
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-11-009612-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тетяна Недовба +380671344281 t.nedovba@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 205 821.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.05.2026 15:04 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2026 15:04 - 19.05.2026 10:00
Аукціон: 20.05.2026 12:53 - 20.05.2026 13:16
Період кваліфікації: 20.05.2026 13:16 - 25.05.2026 12:31
Період завантаження договору: 31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴205 821.60 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ламотриджин 100 мг)