-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2023-01-16-005579-a
- Дата створення : 16.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16602177
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (електрична енергія)- ID: UA-2021-12-09-005645-b
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13015074
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2021-11-25-008201-b
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12709002
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 4
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2021-11-22-006892-b
- Дата створення : 22.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12623735
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2021-11-22-003279-c
- Дата створення : 22.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12622676
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2021-11-05-001904-a
- Дата створення : 05.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12332419
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2021-08-03-005849-b
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10949382
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія (постачання електричної енергії)- ID: UA-2021-03-30-003720-a
- Дата створення : 30.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9299881
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2020-11-25-002458-a
- Дата створення : 25.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7387089
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія універсальна послуга)- ID: UA-2020-01-24-001490-c
- Дата створення : 24.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4358543
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія універсальна послуга))- ID: UA-2019-07-10-001842-b
- Дата створення : 10.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3563576
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія (універсальна послуга))- ID: UA-2019-01-14-002054-c
- Дата створення : 22.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2883288
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)- ID: UA-2019-01-03-000236-b
- Дата створення : 14.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2846598
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2018-11-22-003246-c
- Дата створення : 22.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2691236
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 0930000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)- ID: UA-2018-11-05-000067-a
- Дата створення : 05.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2599755
Територіальний відділ освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37611443ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -